iOS 9.3.2 ve El Capitan 10.11.5’in Açık Betaları Yayınlandı

iOS 9.3.2 ve El Capitan 10.11.5’in Açık Betaları Yayınlandı

104
PAYLAŞ

Apple açık beta yayınlama konusunda çoğu zaman hızlı davranıyor. Şirket takipteki geliştiricilerle daha yeni paylaşılan iOS 9.3.2 beta 3 ve OS X El Capitan 10.11.5 beta 3‘ün açık beta sürümlerini kayıtlı tüm kullanıcılar için yayınladı.

iOS 9.3.2 beta 3’le birlikte Night Shift ve düşük güç modlarının aynı anda ve daha stabil çalışması sağlanıyor. iOS 8′ itibari ile başlayan Game Center’daki beyaz ekran hatası da düzelmiş oluyor. bu güncelleme yaklaşık 32MB kadar. OS X 10.11.5 beta 3’te ise görünürde şimdilik fazla bir değişiklik yok. Yüksek ihtimalle 10.11.5 bir önceki güncelleme gibi sistem altyapısına yönelik.

Bu beta sürümleri yükleyip test etmek isterseniz Apple beta programına kayıt olmanız gerekiyor. Daha sonra kayıtlı hesapla beta sürümlerini kullanabilirsiniz. Ama bir uyarı yapmayı da ihmal etmeyelim, beta sürümleri kararsız ve hata dolu olabilir. Teknolojiyi ilk kullanayım derken sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlla ben deneyeceğim diyorsanız öncelikle yedeğinizi alın. Risk almayı sevmiyorsanız kararlı sürümü biraz daha bekleyebilirsiniz.